«Давайте поговоримо про ваш останній секс. Оголіть тіло, щоб розкрити душу» Єн Кернер

«Давайте поговоримо про ваш останній секс. Оголіть тіло, щоб розкрити душу» Єн КернерНазва: Давайте поговоримо про ваш останній секс. Оголіть тіло, щоб розкрити душу
Письменник: Єн Кернер
Рік: 2022
Жанри: Зарубіжна психологія, Секс і сімейна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Давайте поговоримо про ваш останній секс. Оголіть тіло, щоб розкрити душу» Єн Кернер

Не знаєте, як відновити втрачену пристрасть у стосунках із партнером? Хочете порозумітися з коханою людиною та стати щасливішими разом, але не можете знайти спільну мову?

Сексолог та психотерапевт Єн Кернер застерігає: не поспішайте розривати свої стосунки — усе ще можна виправити.

Кернер проаналізує ваш статевий сценарій — початок, середину та кінцівку любовного акту. І допоможе зрозуміти, що у ньому пішло не так та як створити умови, в яких кожен з вас зможе отримати задоволення і розкритися по-справжньому.

У цій книжці — відверто про усі можливі способи отримання задоволення, налаштування психологічного та сексуального зв’язку з партнером, вихід на новий рівень у стосунках та повернення згаслих почуттів за допомогою пестощів.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka