«Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок» Шеррі Аргов

«Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок» Шеррі АрговНазва: Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок
Письменник: Шеррі Аргов
Рік: 2023
Видавництво: Центр навчальної літератури
Жанр: Секс і сімейна психологія, Мотивація, Саморозвиток, самовдосконалення
 

 

 

Анотація до книги «Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок» Шеррі Аргов

Минуло кілька тижнів або місяців, і ви помічаєте, що його інтерес до вас сгаснув. Не поспішайте купувати нову білизну або готувати розкішну вечерю з чотирьох страв. Світовий бестселер Шеррі Аргов «Чоловіки люблять стерв» — це посібник для дуже хороших жінок, які старанно «працюють над стосунками». З книги ви дізнаєтеся, чому ваші старання дають зворотний ефект і що насправді збуджує всіх чоловіків без винятку. 100 принципів привабливості, які сформулювала для вас Шеррі, допоможуть вам завжди залишатися для нього жінкою мрії, яку необхідно добиватися знову і знову. І ви зможете розвивати ваші стосунки за своїм власним сценарієм.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок» Шеррі Аргов онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka