«Чалий кінь» Агата Крісті

«Чалий кінь» Агата КрістіНазва: Чалий кінь
Письменник: Агата Крісті
Рік: 1961
Жанри: Зарубіжні детективи, Класичні детективи
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля

 

 

Анотація до книги «Чалий кінь» Агата Крісті

За дивних обставин убито католицького священика. Вагомі зачіпки знаходять у черевику пастора. Це папірець з кількома прізвищами, без коментарів чи пояснень. Але незабаром поліція встановлює, що багато імен із цього списку вже згадані в некрологах. Несподівано з’являється свідок, який бачив убивцю священика. Але підозрюваний виявляється калікою. Тим часом серед людей ходять чутки про три спадкові відьми з котеджу «Чалий кінь», які здатні насилати смерть. І як це стосується вбивства священика? Кримінальному інспектору Лежен та історику Марку Істербруку належить з’ясувати, що чи хто стоїть за всіма цими дивними подіями.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka