«Зимове сонцестояння» Розамунда Пілчер

«Зимове сонцестояння» Розамунда ПілчерНазва: Зимове сонцестояння
Письменник: Розамунда Пілчер
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Зимове сонцестояння» Розамунда Пілчер

У захоплюючій історії “Зимове сонцестояння” Розамунди Пілчер відбувається тепле перехрещення долей, де серця знаходять своє місце в мальовничому шотландському містечку Крейґані, коли світ застигає в зимовому спокої.

Елфріда, колишня акторка, втікає від міської метушні до Дібтону, надіючись на новий початок. І хоча вона швидко змиряється з сільським життям, самотність залишається у її серці.

Оскар, колишній музикант, обрав сімейне щастя із Ґлорією, виховуючи доньку Франческу. Йому здається, що це єдиний путь до справжнього щастя, навіть якщо це вимагає певних жертв.

Керрі, повертаючись з Австрії, вирішує подарувати своїй племінниці Люсі справжнє Різдво, намагаючись виправити невдачі свого минулого.

Сем, намагаючись забути болюче розставання, розпочинає новий етап життя в Шотландії, виявляючи, що його майбутнє може збудуватися саме тут.

Долі цих людей переплітаються в Крейґані під час найкоротшого дня року, принесучи зміни їхнім життям. “Зимове сонцестояння” – це роман про любов, вірність і зцілення, яке принесе тепло вашому серцю в холодні зимові дні.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Зимове сонцестояння» Розамунда Пілчер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka