«Зошит Cмерті» (Death Note)

«Зошит Cмерті» (Death Note)Назва: Зошит Cмерті
Переклад: Urmanga, TomanUkraine
Рік: 2003
Жанри: Детективи, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Зошит Cмерті» (Death Note)

Лайт Ягамі — найкращий учень Японії, син поліцейського, який з дитинства хотів стати поліцейським, щоб викорінити злочинність не лише в Японії, а й у всьому світі. Одного разу, коли Шинігамі (Богу Смерті) Рюуку стало нудно, він підкинув Зошит Смерті — досконале знаряддя вбивства — на Землю. Лайту, який знайшов зошит, випала нагода змінити світ швидко та безкарно. Він почав вершити своє правосуддя: вбивати злочинців.

Урочистість Лайта над злочинністю була недовгою, бо зовсім скоро дивними смертями злочинців зацікавився Інтерпол і почав розслідування, підключивши до нього не тільки весь світ, а й найзатребуванішого детектива, який завжди ховається під псевдонімом L (Ел). L починає справжню війну з Лайтом, якому в цей час вже дали прізвисько Кіра (англ. спотвор. «killer»). Протистояння геніїв — найкращого учня Японії з одного боку та кращого детектива у світі з іншого — починає історію «Зошити Смерті».

Лайт не може робити помилки, тому що якщо його зловлять, він не зможе чинити своє правосуддя і отримає смертний вирок. Його опонент теж не може зробити жодної помилки, бо інакше Кіра вб’є його. У це протистояння до того ж втручаються надприродні сили в особі Богів Смерті, а також інші послідовники Кіри та прихильники L. З усього цього виходить унікальний детектив-трилер із найнесподіванішими сюжетними поворотами.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka