«Знищ мене. Книга 1» Таґере Мафі

«Знищ мене. Книга 1» Таґере МафіНазва: Знищ мене. Книга 1
Письменник: Таґере Мафі
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Фентезі, Любовне фентезі, Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Знищ мене. Книга 1» Таґере Мафі

«Знищ мене. Книга 1» Таґере Мафі — це захоплюючий духом роман, де сила і вразливість переплітаються в житті сімнадцятирічної Джульєтти. Здатна вбивати доторком, вона втрачає контроль над власним життям, потрапляючи під контроль спецслужб, які хочуть використовувати її у своїх інтересах.

Джульєтта стикається з жорстокістю та зрадою, але невзмозі змиритися зі своєю долею, вона вирішує встати на опір. Коли її закидають до в’язниці разом із її другом дитинства, Адамом, справи приймають неочікуваний оберт.

Разом вони об’єднують свої сили і вирішують встати проти системи, що хоче їхньою силою володіти. Роман сповнений небезпеки, інтриги та ризику, а авторка створює напружений світ, в якому сила любові та визволення може принести зміни навіть у найтемніших куточках життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Знищ мене. Книга 1» Таґере Мафі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka