«Зникнення Стефані Мейлер» Жоэль Диккер

«Зникнення Стефані Мейлер» Жоэль ДиккерНазва: Зникнення Стефані Мейлер
Письменник: Жоэль Диккер
Рік: 2019
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Детективи, Поліцейські детективи

 

 

 

Анотація до книги «Зникнення Стефані Мейлер» Жоэль Диккер

У захопливому детективному романі “Зникнення Стефані Мейлер” від визнаного швейцарського письменника Жоэля Диккера кожна сторінка наповнена загадками та інтригами.

Сорокап’ятирічний капітан поліції Джесс Розенберґ, якого усі звуть “Капітан 100%”, вирішує покинути посаду після бездоганної кар’єри. Проте його прощальна церемонія перетворюється на нове розслідування, коли журналістка Стефані Мейлер розкриває давню таємницю злочину, що позначився на кар’єрі Розенберґа. Ця справа стала вирішальною в його житті, але виявляється, що вона може бути не такою, як він уявляв.

Зникнення самої Стефані Мейлер стає ще однією загадкою, яку Розенберґ вирішує розкрити. Його повторне слідство розкриває шар за шаром таємниці минулого, переплетаючи давні злочини з поточними подіями.

Цей захоплюючий роман не лише розкриває складний психологічний портрет героїв, але й поглиблюється в історії, де правда та обман переплітаються, а розслідування призводить до несподіваних змін у житті головних персонажів.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Зникнення Стефані Мейлер» Жоэль Диккер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka