«Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейк Кнапп, Джон Зерацкі

«Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейк Кнапп, Джон ЗерацкіНазва: Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо
Письменники: Джейк Кнапп, Джон Зерацкі
Рік: 2018
Видавництво: Yakaboo Publishing
Жанри: Менеджмент і кадри, Саморозвиток, самовдосконалення, Бізнес-книги

 

 

Анотація до книги «Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейк Кнапп, Джон Зерацкі

Буває, що, озирнувшись на минулий день, ви думаєте: “А що я сьогодні зробив?” Маєте омріяні справи, за які плануєте взятися колись, але це колись ніколи не настає? Ця книжка про те, як знизити шалений темп життя, як почуватися не такими зайнятими, менше відволікатися й більше насолоджуватися теперішнім моментом. Автори пропонують понад 80 тактик, що допоможуть вам знаходити більше часу протягом дня на те, що для вас справді важливо: час із сім’єю, вивчення мов, додатковий заробіток, написання роману, волонтерство чи відеоігри. Гадаємо, ця книжка допоможе вам знайти час на будь-що, чого вам хочеться. І мить за миттю, день за днем ви зможете самостійно керувати своїм життям.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka