«Змія і голуб» Шелбі Мег’юрін

«Змія і голуб» Шелбі Мег'юрінНазва: Змія і голуб
Письменник: Шелбі Мег’юрін
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Фентезі, Любовне фентезі, Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Змія і голуб» Шелбі Мег’юрін

“Змія і голуб” Шелбі Мег’юрін — це захоплива подорож у світ альтернативної реальності, де магія та відьми зіткнуться з мисливцями на відьом. Авторка втілила у своїй книзі вражаючий світ, де надії, мрії та любов переважають усі упередження і страхи.

У цьому захопливому наративі герої роману, стикнувшись із своїми власними демонами, намагаються знайти своє місце в світі, де вони не вписуються у стандартні стереотипи. Починаючи від ворожості та переходячи до любові, герої пройдуть важкий шлях, стикаючись з непередбачуваними труднощами, але показавши, що навіть серед усіх небезпек та таємниць може перемогти глибока любов та внутрішня сила.

“Змія і голуб” залишить свій слід у ваших серцях, переносячи читачів у захоплюючий світ фантастичних подій і емоцій.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Змія і голуб» Шелбі Мег’юрін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka