«Зловісно тихе життя. Книга 1» Луїза Пенні

«Зловісно тихе життя. Книга 1» Луїза ПенніНазва: Зловісно тихе життя. Книга 1
Письменник: Луїза Пенні
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Детективи, Поліцейські детективи, Зарубіжні детективи, Сучасні детективи

 

 

 

Анотація до книги «Зловісно тихе життя. Книга 1» Луїза Пенні

У тихому селі Три Сосни, розташованому на південь від Монреаля, ніколи не було місця для зловісних подій. Однак сьогодні ця ідилія порушена жахливою знахідкою: у лісі за селом виявлено тіло місцевої вчительки, убитої стрілою. Головний інспектор Арман Ґамаш разом зі своєю командою слідчих приїжджають, щоб розплутати цей загадковий випадок. Місцеві жителі переконані, що це трагічний нещасний випадок на полюванні, адже загиблу глибоко поважали всі односельці. Але Ґамаш відчуває, що в цьому віддаленому лісі криється щось значно темніше та небезпечніше. Чи вдасться йому знайти правду у «Зловісно тихому житті»?


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Зловісно тихе життя. Книга 1» Луїза Пенні онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka