«Зіграй зі мною у кохання…» Джулія Ромуш

«Зіграй зі мною у кохання…» Джулія РомушНазва: Зіграй зі мною у кохання…
Письменник: Джулія Ромуш
Рік: 2022
Жанри: Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Зіграй зі мною у кохання…» Джулія Ромуш

Скільки дівчат в мене було? Якщо чесно, я вже збився з рахунку. Блондинки. Брюнетки. Руді. Вони всі змішалися і стали схожі одна на одну.
І коли я був упевнений, що я перепробував все в цьому житті, з’явилася вона … Невинне малятко з очима оленяти. Настільки солодка, що я відчувши один раз її смак не зміг відмовитися. Бісова залежність …

Я вирішив з нею пограти. Попустувати з невинною дівчиною, яка зводила мене з розуму. Нова іграшка в моїх руках. Настільки кайфова, що я не помітив того, як сам же став нею залежний.

Ось тільки я не врахував того, що це миле оленятко зможе мене обіграти. Обіграти так, що в кінці нашої гри мені доведеться стати на коліна. І вона мене не пошкодує …

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka