«Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод Влада

«Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод ВладаНазва: Зіграй мою наречену. Наречена для боса
Письменник: Холод Влада
Рік: 2021
Жанр: Сучасні любовні романи
СеріяЗіграй мою наречену

 

 

Анотація до книги «Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод Влада

Маша працює на свого боса Тимура доволі давно. Між ними вічно мало не іскри сипляться, але обидва вважають, що краще не ризикувати їхніми діловими стосунками заради незрозуміло чого. Особливо не хоче ризикувати саме Маша. Вона взагалі біситься через легковажність Тимура.

На Тимура тим часом тиснуть батьки, які хочуть, щоб він почав більш серйозно ставитись до життя. Вони постійно ставлять йому в приклад його кузена, Артема, в якого вже і наречена є. І ось Тимур на одній з сімейних вечерь раптом каже, що вже давно зустрічається з дівчиною, і при цьому батьки її доволі добре знають, це Маша, його секретарка… Просто Тимур із Машею вирішили це приховувати до певного часу, але тепер готові до камінг-ауту! І от батьки щасливі, брат в шоці… Залишилось тільки “наречену” попередити…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka