«Жінка з каюти № 10» Рут Веа

«Жінка з каюти № 10» Рут ВеаНазва: Жінка з каюти № 10
Письменник: Рут Веа
Рік: 2023
Видавництво: Рідна Мова
Жанр: Сучасна проза, Детективи, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Жінка з каюти № 10» Рут Веа

У захопливому детективі “Жінка з каюти № 10” авторка Рут Уеа закидає вас на хвилину відпочинку на розкішному круїзному лайнері “Аврора”, а потім різко перевертає ваше спокійне морське плавання у найбожевільніше пригода вашого життя.

Лора Блеклок, тревел-журналістка з власними проблемами, мріє відпочити і насолодитися красою Північного моря. Однак, коли настане ніч, її мирний світ перетвориться на кошмар. Звук падіння тіла з круїзного лайнера, кров на склі каюти, яка зникає, а після цього — загадкова жінка з каюти, про яку здається, що її ніхто окрім Лори не бачив.

Під час її розслідування на борту “Аврори” Лора поступово виявляє неймовірні та темні таємниці, що приховуються в серці цього розкішного лайнера. Чим далі вона копає, тим більше вона розуміє, що справа ще складніша і небезпечніша, ніж вона могла собі уявити. Злочин виходить далеко за межі її уявлення, а ризик для її життя стає все більш реальним.

“Жінка з каюти № 10” – це захоплююча, непередбачувана та атмосферна подорож до темних закутків людської психіки і злочинів, що чекають на розкриття. Читачі неодмінно відчують напругу до останньої сторінки цього захоплюючого детективу.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Жінка з каюти № 10» Рут Веа онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka