«Зелене світло» Меттью Макконахі

«Зелене світло» Меттью МакконахіНазва: Зелене світло
Письменник: Меттью Макконахі
Рік: 2021
Жанри: Біографії і Мемуари, Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Зелене світло» Меттью Макконахі

Книга кінозірки та оскароносного актора Метью Макконахі очолила книжкові топи ще до виходу у світ. У ній він пропонує читачам ознайомитися з уроками, які дало йому життя, і переконатися, що справа не в перемозі чи успіху, а в тому, як ви сприймаєте ці уроки. В основу книги лягли щоденникові записи Макконахи, які він вів понад 30 років. Актор записував успіхи та невдачі, а ще речі, які змушували дивуватися та сміятися. Його книга про те, як насолоджуватися життям та всім, що вона пропонує. Як замість стресу отримувати задоволення. Як більше веселитися та менше страждати. Як любити людей та бути справедливим. Як знаходить сенс у всьому і більше бути собою? Його книга – своєрідне керівництво, яке допоможе ловити на дорозі життя якнайбільше зелених вогнів світлофорів, а жовті і навіть червоні сприймати як інформацію про те, що незабаром загориться зелене світло.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka