«Зелена миля» Стівен Кінг

«Зелена миля» Стівен КінгНазва: Зелена миля
Письменник: Стівен Кінг
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Класична проза, Трилери, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Зелена миля» Стівен Кінг

У захопливій та емоційній книзі “Зелена миля” від відомого письменника Стівена Кінга ви пізнаєте історію Пола Еджкомба, колишнього наглядача в’язниці, який змушений жити з болючим таємницею свого минулого.

Повернення до минулого починається з подій 1932 року, коли до в’язниці прибули нові засуджені, серед яких був і Джон Коффі, звинувачений у жахливому злочині проти дівчаток Кори та Кеті Деттерик. Пол починає сумніватися у вину Коффі, переконаний в його невинності.

Захоплюючий сюжет виводить читача на шлях внутрішньої боротьби Пола, який намагається знайти спосіб, як врятувати життя людини, вже відправленої на Зелену милю. Книга захоплює своєю напруженою атмосферою і непередбачуваними поворотами подій, залишаючи читача відчуттям захоплення та суперечностей моралі та справедливості.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Зелена миля» Стівен Кінг онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka