«Заволодій мною» Джулія Ромуш

«Заволодій мною» Джулія РомушНазва: Заволодій мною
Письменник: Джулія Ромуш
Рік: 2022
Жанри: Любовні романи, Еротика, Секс, Еротичні романи

 

 

 

Анотація до книги «Заволодій мною» Джулія Ромуш

– До контракту входить все, що я забажаю, – бос нависає зверху, обпалює обличчя своїм диханням.
– Ми так не домовлялися, – заперечливо хитаю головою, це занадто!
– Ти належатимеш тільки мені, у будь-який час доби. Будь-який наказ. Бажання. Виконаєш усе, – криво посміхається і його погляд ковзає у виріз мого декольте, – а натомість я вирішу твою проблему.
Його палець торкається моєї щоки та ковзає нижче, тіло відразу пронизує тремтіння. Для нього це лише гра, а в мене просто немає іншого виходу…
Колишній чоловік хоче відібрати в мене дочку. У нього для цього є все. Влада. Гроші. Безкарність. А в мене тільки сильна любов до моєї крихітки. Тимур Клімов, мій бос – єдиний, хто може мені допомогти захистити дочку. Ось тільки він просить натомість занадто багато.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka