«Застеляйте ліжко» Вільям Макрейвен

«Застеляйте ліжко» Вільям Макрейвен
Назва: Застеляйте ліжко
Письменник: Вільям Макрейвен
Рік: 2023
Видавництво: КМ-БУКС
Жанр: Саморозвиток Мотивація

 

 

 

Анотація до книги «Застеляйте ліжко» Вільям Макрейвен

“Застеляйте ліжко” – це книга, де адмірал Вільям Г. Макрейвен, видатний командувач Військово-морських сил США у відставці, поділяється десятьма цінними правилами, які він завжди дотримувався і які стали основою його успіху в житті.

Ці правила, сформульовані неординарно та запам’ятовуються, мають глибокий сенс і важливий підтекст. Наприклад, “не боятися акул” вказує на необхідність долати страхи і виходити за межі комфортної зони. “Не вдаряти передчасно у дзвін” нагадує про важливість терплячості та обдуманих рішень. “Щоранку застеляти ліжко” підкреслює рутину і організацію у повсякденному житті.

Кожне правило супроводжується цікавими історіями та прикладами з життя, які ілюструють їхню значущість і ефективність. Автор не лише розкриває суть кожного правила, але й ділиться власними досвідами та враженнями від людей, які надихали його своєю дисципліною, наполегливістю, благородством і мужністю.

“Застеляйте ліжко” – це книга, яка не лише надихає до досягнення успіху в житті, але й надає читачам практичні поради, як стати кращими версіями самих себе, дотримуючись простих, але важливих правил.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Застеляйте ліжко» Вільям Макрейвен онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka