Засновник темного Шляху (Mo Dao Zu Shi)

Засновник темного Шляху (Mo Dao Zu Shi)Назва: Засновник темного Шляху
Тип: Маньхуа
Переклад: Spiral Team
Рік: 2017
Жанри: Бойовики

 

 

 

Анотація до книги Засновник темного Шляху (Mo Dao Zu Shi)

Вей Усянь, магістр-засновник демонічного культу і творець Темного шляху, мандрував світом, сіючи хаос та сповнюючи ненавистю та страхом серця людей. Зрештою, він скінчив тим, що власний брат зрадив його і повів за собою об’єднану армію заклиначів із чотирьох великих орденів, які об’єдналися, аби здолати його. 13 років потому Вей Усянь перероджується у тілі змученого міського дурника, який прикликав його душу з того світу, аби помститися своїм кривдникам. На жаль чи щастя, усе пішло шкереберть; тобто, із утіленням усе вдалося, а от далі… Минуле наздоганяє його, і життя знову зводить із заклятими друзями й ворогами. Тільки от хто ж друг, і хто ж ворог – цього разу?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka