«Заручники душі» Жанна Бенамер

«Заручники душі» Жанна БенамерНазва: Заручники душі
Письменник: Жанна Бенамер
Рік: 2021
Жанри: Книги про війну, Військова справа, спецслужби, Документальна література

 

 

Анотація до книги «Заручники душі» Жанна Бенамер

Етьєн, військовий репортер-фотограф, переживає складний та драматичний період свого життя. Під час одного з відряджень у охоплену війною країну він опиняється у полоні. Коли зрештою Етьєна звільняють, перед ним постає проблема – як повернутися до нормального життя. Чоловік приїжджає до села, де пройшло його дитинство, до втомлених невпинних очікувань матері, яка виростила без батька. Подобається підтримати Етьєна та його подруга дитинства Жофранка. Три друзі об’єднуються навколо проблем сьогодення та загадок минулого через невідкладність важливого питання: яка ж доля заручника має кожен з нас? Історія, яку Жанна Бенамер розповідає у книзі «Заручники душі», нагородженої 2016 року літературною премією Жакі-Букен, вражає. Роман накреслює шляхи до істинної свободи – тієї, яку вдасться знайти, тільки осягнувши потаємне у собі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka