« Записано на кістках. Друге розслідування » Саймон Бекетт

« Записано на кістках. Друге розслідування » Саймон Бекетт
Назва: « Записано на кістках. Друге розслідування »
Письменник: Саймон Бекетт
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Жанр: Детективи

 

 

 

Анотація до книги « Записано на кістках. Друге розслідування » Саймон Бекетт

“Записано на кістках. Друге розслідування” від Саймона Бекетта – це захоплюючий кримінальний роман, в якому головний герой, кримінальний антрополог Девід Гантер, стикається з найскладнішим завданням – розгадати загадкові смерті, залишивши лише обгорілі рештки тіла. Під час своєї відпустки в Шотландії він стає свідком злочину і впевнено вважає, що це було вбивство, а не нещасний випадок.

Але розслідування ускладнюється відсутністю додаткових доказів, і лише тоді, коли починаються серії пожеж, Гантер розуміє, що єдиний злочинець перебуває серед них. Але відшукати вбивцю в закритій спільноті на острові, якого відрізав від зовнішнього світу шторм, виявляється нелегкою задачею.

З кожним розворотом сюжету тривога серед мешканців зростає, і читачі спільно з Девідом Гантером та інспектором Броуді намагаються відкрити правду про ці жахливі злочини, в яких можуть знову бути нові жертви. “Записано на кістках. Друге розслідування” – це захоплюючий детектив, який залишає читачів в напруженому очікуванні на кожній сторінці.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Записано на кістках. Друге розслідування » Саймон Бекетт онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті

Оцініть статтю
E-Biblioteka