«Запасний. Мемуари принца Гаррі» Принц Гаррі

«Запасний. Мемуари принца Гаррі» Принц ГарріНазва: Запасний. Мемуари принца Гаррі
Письменник: Принц Гаррі
Рік: 2023
Жанри: Біографії і Мемуари, Історії з життя

 

 

 

Анотація до книги «Запасний. Мемуари принца Гаррі» Принц Гаррі

Ви хотіли б народитися принцом чи принцесою? Жити в розкоші у палаці та ні в чому не знати відмови? А тепер уявіть, що у вашому милому будинку 50 спалень, але ви змушені ділити свою кімнату зі старшим братом, причому ваша частина кімнати – менше, а меблі гірші. А ще у вашому будинку є статуї (так-так, справжнісінькі, на весь зріст). Проходячи повз одну з них, ви зобов’язані з повагою кланятися і говорити: “Ваша величність”, тому що це статуя Королеви Вікторії, яку дуже поважає ваша бабуся. Ви весь час на увазі і в напрузі, повинні поводитися, як личить принцу. Тільки на принца ви зовсім не схожі і королем ніколи не станете. Про те, як це бути членом королівської родини, але її другорядним членом, розповідає у своїх мемуарах принц Гаррі, якому набридло бути вічним запасним.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka