«Замок капелюшника» Арчібалд Джозеф Кронін

«Замок капелюшника» Арчібалд Джозеф Кронін Назва: Замок капелюшника
Письменник: Арчібалд Джозеф Кронін
Рік: 2024
Видавництво: Апріорі
Жанр: Романтична проза, Класична проза, Зарубіжна класика

 

 

 

Анотація до книги «Замок капелюшника» Арчібалд Джозеф Кронін

Роман знаного англійського романіста ХХ століття занурює в похмуру атмосферу шотландського маєтку Джемса Бровді та його родини. Для героя роману — поважного підприємця, власника капелюшної крамниці, голови родини — немає нічого важливішого, ніж визнання його статусу. Він збудував химерний будинок на свій смак, змусив усіх у місті поважати його, а дружину й дітей коритися його волі. Чи вдасться його старій матері, дружині Марґарет, синові Метью та донькам Мері й Нессі протидіяти деспотичному характеру капелюшника Бровді та відстояти своє право на життя й щастя?


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Замок капелюшника» Арчібалд Джозеф Кронін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka