«Замахана жінка в розквіті літ. Як відкрити життя наново» Това Лей

«Замахана жінка в розквіті літ. Як відкрити життя наново» Това ЛейНазва: Замахана жінка в розквіті літ. Як відкрити життя наново
Письменник: Това Лей
Рік: 2020
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація

 

 

 

Анотація до книги «Замахана жінка в розквіті літ. Як відкрити життя наново» Това Лей

Щодня одне і те ж. Рутинні хатні справи, погляд за дітьми, нетямущий чоловік і шлюб час на власне бажання. Знайомо? Одного ранку Това Лей збагнула, що так далі тривати не може. Глянувши на безлад в домі, замурзаних дітей і гору посуду, вона відчула, що замахалася. Настав час перезавантажити життя та віднайти себе у вірі чужих потреб і бажань.

Це усвідомлення змусило Тову згадувати про все, чого їй хотілося, але на що ніколи не вистачало часу. Список заборонених захцянок містив найпотаємніші мрії та навіть деякі шаленства. Так вона здійснила поїздку в Непал, запропонувала чоловікові відкритий шлюб, відірвалася з подругами на Ібіці, а ще купила вібратор.

Відкривши бажання та окрасивши власні межі, Це змогла пізнати свою сексуальність, прийняти тіло та нарешті відновити здатність насолоджуватися життям. Ваш досвід, описаний у цій книжці, надихає тисячі жінок у всьому світі відкривати своє життя наново, звільнятися від нав’язаних суспільством норм і просто бути собою.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka