«Залежні від ненависті» Ксана Рейлі

«Залежні від ненависті» Ксана РейліНазва: Залежні від ненависті
Письменник: Ксана Рейлі
Жанр: Любовні романи, Короткі любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Залежні від ненависті» Ксана Рейлі

Меліса закохалася у нареченого своєї сестри ще в підлітковому віці. Вона закопала свої почуття до нього глибоко у серці, адже він був для неї під забороною. Усе змінилося, коли сестра дівчини зрадила нареченому перед весіллям, через що він вирішив втекти в іншу країну. Меліса думала, що більше ніколи з ним не зустрінеться, але несподівано для усіх в компанії, у якій працює дівчина, з’являється новий бос. І це не хто інший, як той, у кого вона так давно закохалася. Але тепер з’явилася нова проблема — він ненавидить її, адже вона дуже сильно схожа на ту, що колись розбила йому серце.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka