« Загублена » Ґіліян Флінн

« Загублена » Ґіліян Флінн
Назва: « Загублена »
Письменник: Ґіліян Флінн
Рік: 2023
Видавництво: КМ-Букс
Жанр: Жахи і Містика трилери

 

 

 

Анотація до книги « Загублена » Ґіліян Флінн

“Загублена” – це напружений трилер від авторки Гілліан Флінн, який закручує читача в інтригу та таємницю з перших сторінок. Нік та Емі Данні виглядали як ідеальна пара, але п’ята річниця їхнього шлюбу обертається кошмаром, коли Емі раптово зникає безвісти.

Поліція визнає Ніка головним підозрюваним у зникненні дружини, а друзі Емі починають розкривати страшні таємниці про її стосунки з чоловіком. Під час розслідування виявляється, що Емі приховувала від Ніка багато секретів, і він запевняє, що не має з цим нічого спільного. Однак поліція виявляє дивну історію пошуків на його комп’ютері, і сумніви стосовно нього лише зростають.

Читачі стикаються з психологічними гонитвами, моральними дилемами та несподіваними поворотами подій, спостерігаючи, як ідеальний образ подружнього життя може розпадатися перед їхніми очима. Гілліан Флінн розплутує історію шар за шаром, залишаючи читача в невизначеності та напруженості, поки не розкриє всі таємниці долі Емі Данні.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Загублена » Ґіліян Флінн онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka