«Загадка 622 номера» Жоэль Диккер

«Загадка 622 номера» Жоэль ДиккерНазва: Загадка 622 номера
Письменник: Жоэль Диккер
Рік: 2021
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Трилери, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Загадка 622 номера» Жоэль Диккер

У захопливій книзі “Загадка 622 номера” Жоэля Диккера ми потрапляємо у світ таємниць та інтриг. Розкішний готель в швейцарських Альпах стає місцем злочину, який лишається нерозкритим протягом багатьох років. Та все змінюється, коли письменник Жоель Діккер, шукаючи відпочинок від особистих проблем, вирішує розкрити цю таємницю.

Разом з відомою письменницею Скарлетт, що зупинилася в сусідньому номері, вони вирушають у неймовірну подорож, щоб відшукати відповіді на заплутані питання. Лише ця дивна пара може розгадати загадку, яка заморила багатьох протягом років. Історія поєднує у собі елементи любовного трикутника, ігри з владою, зраду та заздрість у неспокійній Швейцарії, де правда прихована від звичайних очей.

Заворожливий і заплутаний сюжет цього детективу тримає в напрузі до останньої сторінки, а точність сюжетних поворотів сягає рівня швейцарського годинника. “Загадка 622 номера” – це книга, яка зачаровує і залишає читача під враженням ще довгий час після закінчення її читання.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Загадка 622 номера» Жоэль Диккер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka