«Зафейсбучені. Як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи» Роджер Макнамі

«Зафейсбучені. Як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи» Роджер МакнаміНазва: Зафейсбучені. Як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи
Письменник: Роджер Макнамі
Рік: 2021
Видавництво: #книголав
Жанр: Соціальна психологія

 

 

Анотація до книги «Зафейсбучені. Як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи» Роджер Макнамі

Яким є вплив Facebook на світ і на світову політику та бізнес? Як за його допомогою можна маніпулювати людською думкою і впливати на результати виборів, на систему охорони здоров’я, приватність та інновації? «Зафейсбучені» — бестселер The New York Times, книжка відомого венчурного капіталіста, одного з перших інвесторів Facebook і раннього наставника Марка Закерберґа Роджера Макнамі, розповідає про небезпечні наслідки діяльності таких платформ як ця всесвітньо відома соцмережа.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka