«Забуття» Таня Малярчук

«Забуття» Таня МалярчукНазва: Забуття
Письменник: Таня Малярчук
Рік: 2022
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанри: Сучасна українська література, Сучасна проза, Історична література

 

 

Анотація до книги «Забуття» Таня Малярчук

“Що такий час, як не кит, який поглинає все, зрівнюючи в бездонному утробі геніїв та невдах, шляхетних панів та політичних злочинців. Скільки людських життів чудових українців стали тим проковтнутим планктоном. Їх неможливо повернути із забуття, хіба що хтось із живих В цьому романі тим славетним забутим є В’ячеслав Липинський, український історик польського походження, філософ і невдаха політик, засновник українського монархізму, його життя було суцільним рухом проти вітру, жертвою заради ідеї, але й ним поживився синій кит української пам’яті. Автор вкладає розповідь про цю людину в уста молодої жінки, героїні роману, нашої сучасниці, яка досліджує старі газети, щоб знайти власну ідентичність і торкнутися минулого, яке вирізали з її історії, як із кіноплівки.”

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

 

Оцініть статтю
E-Biblioteka