“За лаштунками імперії” Віра Агеєва

“За лаштунками імперії” Віра АгеєваНазва: За лаштунками імперії
Письменник: Віра Агеєва
Рік: 2021
Жанри: Військова справа спецслужби, Документальна література

 

 

 

Анотація до книги “За лаштунками імперії” Віра Агеєва

Про українсько-російські відносини вже багато написано в контексті російських інтересів та пріоритетів. Росія безцеремонно ушляхетнювала свою історію чужими перемогами і досягненнями, позбавляючи українців їхнього минулого. З погляду України картина зовсім інша. Вже не одне століття спікером антиколоніального дискурсу є російська література. Від Котляревського, Квитки-Основ”яненка, харківських романтиків до епохи модернізму і, зрештою, виникнення держави вона пропонувала різні моделі ідентичності, піднімаючи імперські претензії та утверджуючи власну культурну самодостатність. У цій книзі авторитетна літературознавець Віра Агєєва через призму культурного процесу аналізує опір імперії та боротьбу за збереження колективної пам”яті. Віра Агєєва – професор Національного університету “Києво-Могилянська академія”. Лауреат Шевченківської премії Феміністка одна з перших у пострадянську еру заговорила про необхідність ревізії патріархальних цінностей.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka