«З Лондона з любов’ю» Сара Джіо

«З Лондона з любов’ю» Сара ДжіоНазва: З Лондона з любов’ю
Письменник: Сара Джіо
Рік: 2022
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза, Романтична проза, Молодіжна проза

 

 

 

Анотація до книги «З Лондона з любов’ю» Сара Джіо

Валентина дізнається, що її мати Елоїза залишила їй у спадок будинок у Лондоні. Відносини з матір’ю у Валентини розладналися вже давно, тому вона не зацікавлена у спадок. Але виявляється, що в будинку знаходиться книгарня, поруч живуть симпатичні сусіди, і у Елоїзи була від дочки якась таємниця, яку Валентина хоч-не-хоч починає розгадувати, знаходячи від матері то тут-то там багатозначні підказки.
1968 рік.
Елоїза ділить орендовану квартиру з подругою і мріє відкрити книгарню. Якось вона знайомиться з Едвардом — як їй здається, дуже приємною, але загадковою молодою людиною. На жаль, після однієї із зустрічей Едвард зникає. Це стає поворотним моментом у долі Елоїзи, про що спочатку не підозрює навіть вона сама.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka