«Єнотик Бо і повітряна куля» Ірина Лазуткіна

«Єнотик Бо і повітряна куля» Ірина ЛазуткінаНазва: Єнотик Бо і повітряна куля
Письменник: Ірина Лазуткіна
Рік: 2019
Жанри: Дитяча проза, Дитячі пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Єнотик Бо і повітряна куля» Ірина Лазуткіна

Під час читання дитина стає активним учасником, дитина залучена до процесу: малює себе картинку, героїв, декорації, різні країни, фантастичні тварини і робить це абсолютно самостійно, тоді як, наприклад, у мультиках все вирішили вже за неї.
Ви колись малювали свою мрію? А ось Єнотик Бо, який мріяв навчитися літати на повітряному шарі, її намалював! Величезна повітряна куля, якою він керує сам, а з його рюкзака виглядає кротик Ом. Чи встигнуть друзі повернутися до початку «Монгольф’єрії», чи простить єнотику вчитель Ас, чи вдасться подарувати рожеву хмару подрузі Аї? Читайте про захоплюючі пригоди повітроплавців і дізнаєтесь про все.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka