«Єгипет: харам, халяль» Пьотр Ібрагім Кальвас

«Єгипет: харам, халяль» Пьотр Ібрагім КальвасНазва: Єгипет: харам, халяль
Письменник: Пьотр Ібрагім Кальвас
Рік: 2018
Жанри: Книги про пригоди, Легка проза

 

 

 

Анотація до книги «Єгипет: харам, халяль» Пьотр Ібрагім Кальвас

Поляк-мусульманин, мешканець Олександрії Петро Ібрагім Кальвас описує свій Єгипет. Репортер, який співпрацює з Duży Format (додаток Gazeta Wyborcza), відкриває нам усе, що зачаровує приїжджих у Єгипті, але вони не мають до цього доступу. Він відкриває нам світ харам та халялем. Харам – це заборона, халяль – це дозвіл. Деякі лаки для нігтів є халяльними для мусульманок, деякі заборонені, але навіть єгиптянкам важко це зрозуміти.

Кальвас пише захоплююче та зі знанням справи. Він часто дивиться на Єгипет зі свого улюбленого балкона, але це не означає, що в нього погляд чужої людини, яка вибухнула. Балкон є важливим місцем для сімейних та соціальних відносин у Єгипті. Це чудова книга для тих, хто їде до Єгипту на відпочинок, а хто там не був, захочуть поїхати туди одразу після прочитання цієї книги.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka