«Янголи і демони» Ден Браун

«Янголи і демони» Ден БраунНазва: Янголи і демони
Письменник: Ден Браун
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Детективи, Зарубіжні детективи

 

 

 

Анотація до книги «Янголи і демони» Ден Браун

“Янголи і демони” Дена Брауна — це захоплива та енергійна подорож у світ таємниць і релігійних загадок, де всесвітньо відомий фахівець з релігійної символіки, Роберт Ленґдон, виявляється в самому серці небезпеки.

Ленґдона терміново викликають до Швейцарії для розкриття загадкового злочину, пов’язаного із фізиком. Знак, випалений на тілі жертви, вказує на темні таємниці ілюмінатів, давньої організації, що завжди була ворогом Церкви. Справа стає особливо небезпечною, коли виявляється, що у Ватикані ховається потужна бомба, а Ленґдон разом із вченою Вітторією Ветрою мають врятувати місто від неминучого катастрофічного вибуху.

У цьому епічному романі відкриваються катастрофічні таємниці, герої ризикують життям, щоб розкрити правду, а читачі потрапляють у вир подій, що переплітаються з релігією, наукою та загадковими силами. “Янголи і демони” — це захопливий трилер, який тримає в напрузі до останньої сторінки.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Янголи і демони» Ден Браун онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka