«Якщо з дитиною складно» Людмила Петрановська

«Якщо з дитиною складно» Людмила Петрановська Назва: Якщо з дитиною складно
Письменник: Людмила Петрановська
Рік: 2020
Видавництво: Vivat
Жанр: Виховання дітей, Психологія, Дитяча психологія, Секс і сімейна психологія, Соціальна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Якщо з дитиною складно» Людмила Петрановська

Книга “Якщо з дитиною складно” Людмили Петрановської – це своєрідний компас для батьків, які шукають відповіді на питання щодо виховання своїх дітей. Авторка пропонує свої власні роздуми та досвід, допомагаючи розібратися в складних взаємини між батьками та дітьми.

Заснована на власних спостереженнях та наукових дослідженнях, книга розкриває те, що діти – це індивідуальності з власними уподобаннями, характером та потребами. Авторка звертає увагу на те, що батьки не завжди можуть контролювати поведінку своїх дітей, і що іноді важливо просто прийняти їх такими, які вони є.

Крім того, книга надає практичні поради, як краще розуміти та спілкуватися з дітьми, як створити ефективні стратегії виховання, які допоможуть покращити стосунки в сім’ї та зберегти гармонію.

“Якщо з дитиною складно” – це не лише книга для батьків, але і джерело важливих уроків та роздумів для всіх, хто прагне краще розуміти себе та власний дитинство.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Якщо з дитиною складно» Людмила Петрановська онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka