«Яке тихе місце» Меган Миранда

«Яке тихе місце» Меган МирандаНазва: Яке тихе місце
Письменник: Меган Миранда
Рік: 2024
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Трилери, Психологічний триллер, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Яке тихе місце» Меган Миранда

«Яке тихе місце» — захопливий роман-інтрига Меґан Міранди про таємниче вбивство в затишному й ідилічному котеджному містечку.

Колись Голловз-Едж було тихою спокійною місциною, де сусіди час­тенько заходили в гості одне до одного, проводили разом час та спілкувалися на закритому форумі. Але одного дня трапилася жахлива трагедія: Брендона та Фіону Труеттів, поважних членів громади, знайшли мерт­вими. У вбивстві звинуватили Рубі Флетчер, місцеву молоду вчительку початкової школи. Півтора року по тому від колишньої ідилії не лишилося й сліду: оселя Труеттів досі стоїть пусткою, мешканці не можуть продати будинки, не втративши на цьому добрячу суму, судові слухання дедалі збільшують градус напруги.

Раптом головна підозрювана повертається додому, до своєї найближчої подруги Гарпер. Сусіди шоковані, за лічені дні чутки поширюються, наче вірус. Стає все більш очевидно, що не всі сказали правду про ту ніч, коли трапилося вбивство, й у кожного є свої скелети у шафі…


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Яке тихе місце» Меган Миранда онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka