«Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них» Марвiн Карлiнс, Джек Шафер

«Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них» Марвiн Карлiнс, Джек Шафер

Назва: Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них
Письменник: Марвiн Карлiнс, Джек Шафер
Рік: 2019
Жанри: Загальна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них» Марвiн Карлiнс, Джек Шафер

Агенту ФБР Джекові Шеферу доводилося користуватися незвичайними стратегіями для ефективної взаємодії з оточенням, зокрема зі шпигунами та злочинцями.

Протягом двадцяти років фахівець із поведінкового аналізу розробляв оригінальні методи впливу на людей. Він наголошує, що ці стратегії придатні й для повсякденного життя: щоб побудувати міцні стосунки, навчитись розпізнавати брехню і розуміти поведінку інших.

Чудові поради колишнього агента ФБР допоможуть керівникам, досвідченим менеджерам і продавцям-початківцям, батькам і вчителям, а також усім, хто прагне налагодити дружні чи романтичні стосунки й опанувати надскладне мистецтво подобатися людям з першого погляду.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka