“Як спілкуватися з психами” Марк Гоулстон

“Як спілкуватися з психами” Марк ГоулстонНазва: Як спілкуватися з психами
Письменник: Марк Гоулстон
Рік: 2019
Жанри: Менеджмент і кадри, Про бізнес популярно

 

 

 

Анотація до книги “Як спілкуватися з психами” Марк Гоулстон

Книга навчить руйнувати стіни нерозуміння та зводити мости між людьми; стане в нагоді всім, хто хоче змінити світ на краще.

На реальних прикладах ви побачите, як ефективно діють запропоновані доктором Гоулстоном методи спілкування, а завдяки спеціальним вправам зможете швидко застосовувати їх та берегти нерви. Достукаються до «непробивної» людини, переконати кого завгодно в чому завгодно, вгамувати спекотну суперечку, справити блискуче враження, врятувати кар’єру, компанію, шлюб або навіть чиєсь життя зараз не проблема. Головне — пам’ятати, що секрет порозуміння полягає не в умінні того, хто говорить, а в умінні слухати і чути, чого насправді хоче співрозмовник.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka