«Як пригорнути кактус? Книга для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків» Анна Гресь

«Як пригорнути кактус? Книга для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків» Анна ГресьНазва: Як пригорнути кактус? Книга для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків
Письменник: Анна Гресь
Рік: 2017
Жанри: Виховання дітей, Психологія

 

 

 

Анотація до книги «Як пригорнути кактус? Книга для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків» Анна Гресь

Ця книга для тих, у кого вдома є незрозумілий, примхливий, різкий, агресивний підліток, який ще вчора був милим, лагідним, гарним малюком. І тим, хто має вдома замкнутий, мовчазний, ображений на весь світ підліток, який ще вчора був усміхненим, товариським, відкритим.
Ця книга покликана допомогти мамам і татам зрозуміти і прийняти свою «нову» дитину, що подорослішала. Дбайливі батьки навчаться розуміти причини поведінки свого підлітка, не приймати поспішних рішень, знаходити з дитиною спільну мову, вживати правильних слів. А головне – бачити у своїй дитині добре, навіть якщо цього зараз не видно.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka