“Як пасти котів” Дж. Ханк Рейнвотер

“Як пасти котів” Дж. Ханк РейнвотерНазва: Як пасти котів
Письменник: Дж. Ханк Рейнвотер
Рік: 2020
Жанри: Наука, Освіта

 

 

 

Анотація до книги “Як пасти котів” Дж. Ханк Рейнвотер

Це книга про лідерство та керівництво, про те, як перше поєднувати з другим. Це, якщо хочете, словник важких випадків керування IT-проектами. Програміст подібний до кішки, яка гуляє сама по собі. Так історично склалося. Саме тому непросто бути керівником команди програмістів. Навіть якщо ви ще місяць тому були блискучим та дисциплінованим програмістом і раптом опинилися в ролі менеджера, навряд чи ви знаєте, з чого треба почати, який вибрати стиль керівництва, як наймати та звільняти співробітників, проводити наради, добиватися своєчасного виконання завдань. У такому разі без цієї книги вам не обійтись. А може, ви – досвідчений менеджер, який бажає переглянути свої принципи лідерства? Тоді, знову ж таки, ця книга для вас. Незалежно від віку, статі та соціального статусу, вона допоможе вам зміцнити свої позиції у ролі лідера програмістів. Матеріал викладено досить компактно та легко укладається в голові. Стоячи в книгарні та роздумуючи, що ж купити, задайте собі одне просте запитання: “Чи потрібно мені вдосконалювати свої лідерські навички?” Гадаю, ви відповісте: “Так”, а отже, ця книга виявиться для вас недаремною.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka