«Як начинити гадюку салом» Олександра Фідкевич

«Як начинити гадюку салом» Олександра Фідкевич
Назва: Як начинити гадюку салом
Письменник: Олександра Фідкевич
Рік: 2023
Видавництво: #книголав
Жанр: Про бізнес популярно, Менеджмент і кадри,

 

 

 

Анотація до книги «Як начинити гадюку салом» Олександра Фідкевич

Книга «Як начинити гадюку салом» Олександри Фідкевич – це не про кулінарію, як можна було подумати, читаючи назву, хоча про неї згадки тут теж будуть. Просто авторка книги є директоркою проекту «Євген Клопотенко», так-так, того самого, який знайомить українців зі світом смачної їжі та цікавих страв. Але тут мова йтиме все же не про здорове харчування, а про те, як створити свій бізнес і розвивати його, використовуючи творчість.

Є багато людей, які давно виношують ідею якогось невеличкого (або й великого) бізнесу, але не наважуються почати. Причини можуть бути різними, але головні, мабуть, полягають у тому, що люди просто не розуміють, як бізнес працює і вважають, що просто не впораються з ним, якщо почнуть, не маючи базових знань. Олександра Фідкевич, подумавши про це, вирішила написати для таких людей свою книгу, щоб дати їм і корисну інформацію, і поштовх для першого кроку, і натхнення для втілення мрій у реальність.

Дізнатись з книги можна багато чого. Наприклад, про те, як же збудувати свою бізнес-модель, як визначити свою цільову аудиторію, а потім з нею працювати. Як використовувати можливості соціальних мереж, як сформувати команду, а потім з її членами будувати стосунки. Як пережити кризові моменти і як впоратись з хейтом, від якого нікуди не сховатись.

Це лише маленька частина того, про що розповідає авторка, виходячи із власного досвіду. Та її історії будуть не лише про успіхи, а й про невдачі також, бо вони – частина реальності не лише у звичайному житті, а й у бізнесі.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Як начинити гадюку салом» Олександра Фідкевич онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka