“Як дати дитині все без грошей і зв’язків” Дмитро Карпачов

“Як дати дитині все без грошей і зв’язків” Дмитро КарпачовНазва: Як дати дитині все без грошей і зв’язків
Письменник: Дмитро Карпачов
Рік: 2019
Жанри: Психологія, Виховання дітей

 

 

 

Анотація до книги “Як дати дитині все без грошей і зв’язків” Дмитро Карпачов

З перших років життя дитини батьки закладають фундамент її щасливого майбутнього. Але як із величезної кількості методик та систем виховання вибрати ту, що підійде саме вашій родині? Відомий психолог і телеведучий Дмитро Карпачов пропонує розумний підхід, мета якого – допомогти дитині вирости здоровою, впевненою в собі та готовою до самостійного життя. Його рекомендації, засновані на багаторічному досвіді та знанні дитячої психології, допоможуть вам правильно висловлювати свою любов і турботу, які стануть опорою для дитини та запорукою її успіху в житті. А вправи, які можна виконувати прямо у книзі, дозволять проаналізувати свої стосунки з дітьми та уникнути помилок та конфліктів.

Повага – почуття вторинне. Воно виникає як у відповідь дії іншої людини. Якщо ми хочемо, щоб дитина нас поважала, ми маємо для цього щось зробити.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka