«Яблука Єви» Христина Коціра

«Яблука Єви» Христина КоціраНазва: Яблука Єви
Письменник: Христина Коціра
Рік: 2022
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Сучасна українська література, Українська проза, Сучасна проза, Книги про війну

 

 

Анотація до книги «Яблука Єви» Христина Коціра

Єва жила і дякувала Богові: людина працьовита, дітки здорові, велика війна повз минула. Але не знала, що їхня земля тепер їм не належить. Як безправну худобу завантажили їх у вагон і відвезли невідомо куди. По лінії Керзона вона покинула рідний дім та попіл батьків та сестри, село яких спалили поляки. У поїзді Єва рятує від смерті немовля і на подяку від сім’ї лемків отримує подарунок — дерев’яне яблучко.
Іра, онука Єви, живе без мети, без мрії. Поки що за завданням редакції не опиниться на Сході України. У Пісках, у жінки, яка ховається із сином від обстрілів, вона бачить дерев’яне яблучко.
Червоним та чорним вишила доля життєвих шляхів трьох жінок. «Не дарма все було?» — ніби питає одна. Отже, колір яблуні доля відповість їй.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka