«Я тобі не по кишені» Лаванда Різ, Холод Влада

«Я тобі не по кишені» Лаванда Різ, Холод ВладаНазва: Я тобі не по кишені
Письменник: Лаванда Різ, Холод Влада
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Я тобі не по кишені» Лаванда Різ, Холод Влада

Катя: «Він — ескортник, мій подарунок на день народження, втішний приз для вразливої дурепи. Красива маска і ніжність тільки за гроші, а гарячі пестощі за дуже великі гроші, тому що він профі, один з найкращих у своїй справі. Хіба у такого хлопця можуть виникнути якісь почуття до такої простушки, як я? Не думаю, що той, хто продає награне кохання, вміє кохати по-справжньому!»
Рома: «Вона — моя клієнтка, одна з багатьох, не більше й не менше. Чергова невдаха, яка вирішила купити собі чоловічу увагу. Саме так я думаю перед нашою першою зустріччю. Проста, як пʼять копійок, дівчина, що все ще мріє про принца на білому коні та вірить в кохання мало не з першого погляду і до скону. Але я відкрию їй очі на те, що так не буває. Не буває ж, правда?»

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka