«Я, “Побєда” і Берлін» Кузьма Скрябін

«Я, "Побєда" і Берлін» Кузьма СкрябінНазва: Я, “Побєда” і Берлін
Письменник: Кузьма Скрябін
Рік: 2022
Видавництво: фольга
Жанр: Сучасна проза, Сучасна українська література, Українська проза

 

 

 

Анотація до книги «Я, “Побєда” і Берлін» Кузьма Скрябін

«Я, “Побєда” і Берлін» – це не лише книга, а своєрідний літературний маніфест відомого українського співака та поета Андрія Кузьменка, що загинув у трагічній аварії. Це його літературний дебют, який відображає не тільки його творчість, а й глибоке відчуття життя та гумору.

Книга складається з двох повістей, які вражають своєю різноманітністю і глибиною. Перша, «Я, “Побєда” і Берлін», наповнена яскравим гумором та оповита атмосферою пригод. Андрій та його друг Бард подорожують до Берліна на старенькому автомобілі «Побєда», що стає своєрідним символом їхньої подорожі та дружби.

Друга повість, «Місто, в якому не ходять гроші», відзначається своєю глибокою філософією та суворою реалістичністю. Вона розповідає про дівчину Алісу, яка опиняється у жорстокому світі, де влада належить нелюдям, а правила – безжальним законам.

Книга “Я, “Побєда” і Берлін” – це не лише літературний шедевр, але й спогад про талановитого артиста, який залишив незабутній слід у світі музики та літератури. Це шанс зануритися у світ творчості і почути його голос ще раз через його унікальний погляд на життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Я, “Побєда” і Берлін» Кузьма Скрябін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka