«Я, «Побєда» і Берлін» Андрій Кузьменко (Скрябін)

«Я, «Побєда» і Берлін» Андрій Кузьменко (Скрябін)Назва: Я, «Побєда» і Берлін
Письменник: Андрій Кузьменко (Скрябін)
Рік: 2006
Жанри: Трилери, Книги про пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Я, «Побєда» і Берлін» Андрій Кузьменко (Скрябін)

Кузьма Скрябін (справжнє ім’я Андрій Кузьменко) – популярний співак, автор музики та текстів багатьох десятків пісень, лідер гурту “Скрябін”, а ще він відомий як талановитий письменник. 2006 року видавництво “Фоліо” випустило українською його першу книгу, що включає дві повісті та тексти його пісень. Ця книга стала бестселером українського книжкового ринку 2006-2007 років. Сьогодні до уваги читачів пропонується переклад повістей Кузьми російською мовою. Перша з них – “Я, “Перемога” та Берлін”, пронизана гумором, веселим настроєм, безсумнівно, розсмішить навіть дуже серйозних читачів. Події відбуваються навколо марки “Перемога”, на якій Андрій зі своїм другом Бардом вирушає до столиці Німеччини. Друга повість – “Місто, в якому не ходять гроші” – зовсім інша за жанром. Це невесела історія про дівчину Апісе, яка опинилася в жахливому місті, з якого немає дороги назад.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka