«Я — безодня» Донато Каррізі

«Я — безодня» Донато КаррізіНазва: Я — безодня
Письменник: Донато Каррізі
Рік: 2022
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Психологічний триллер, Кримінальні бойовики, Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза

 

 

Анотація до книги «Я — безодня» Донато Каррізі

Вранці Чистильник працює на березі озера Комо і захоплено розглядає сміття, бо сміття завжди розповідає людям чисту правду. “Я невидимка”, – думає Чистильник і ще не знає, що помиляється. Він взагалі багато чого не знає. Чистильник не знає, що зараз підніме голову, подивиться на озеро – і його невидиме життя, в якому повно гірких спогадів і ще більше кривавих таємниць, дасть текти, готова піти на дно. І що одна змучена тринадцятирічна дівчинка з фіолетовою чубчиком ось-ось подивиться на нього – і справді побачить. І що Мисливець, надламана жінка, яка роками рятує жертв домашнього насильства, вже взяла слід і шукає його. Чистильнику поки що не відомо, що вони троє, люди без імен, замкнені кожен у своєму особистому жаху, звивистими шляхами йдуть до загальної вибухової розв’язки, а їхню долю вирішить озеро Комо, яке приховує та видає чужі секрети, коли і як йому заманеться. Новий трилер «Я – безодня» Донато Каррізі – роман про те, що безодня чекає на всіх, і не всі врятуються.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka