«Випадкове батьківство» Уляна Пас

«Випадкове батьківство» Уляна ПасНазва: Випадкове батьківство
Письменник: Уляна Пас
Рік: 2022
Жанри: Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Випадкове батьківство» Уляна Пас

Зрадив коханий? Не біда! Можна просто знайти собі іншого на одну ніч, щоб помститися, а на ранок втекти, наче нічого й не було. Тільки-от проблеми починаються тоді, коли цей самий коханець на одну ніч виявляється сином самого мера і навчається зі мною в одному університеті. А тут ще й колишній враз розуміє, що жити без мене не може! І все б нічого, адже колишнього можна відправити далеко й надовго, а красунчика-коханця просто уникати. Та як це зробити, коли під серцем уже живе плід нашого випадково зближення, а сам хлопець навіть не уявляє, що скоро стане татком? Здається, уникати його більше немає сенсу. І як наважитися сказати правду?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka