«Вигнанець і чорна вдова» Андрій Кокотюха

«Вигнанець і чорна вдова» Андрій КокотюхаНазва : Вигнанець і чорна вдова
Письменник : Андрій Кокотюха
Рік : 2019
Жанри : Історичні детективи

 

 

 

Анотація до книги «Вигнанець і чорна вдова» Андрій Кокотюха

Весна 1909 року в цьому романі видалася трагічною, і ось уже київський детектив Платон Чечель іде слідом жорстокого вбивці юних дівчат. Їм виявляється дочка таємного радника із Петербурга. Згодом панночка гине за тих же обставин, що і її жертви. Тому впливові родичі звинувачують поліцейського у наклепі. Для всіх Платон стає ізгоєм. Єдиний вихід не опинитися на каторгі – це врятувати життя мільйонера фон Шлессера. Йому нібито загрожує молода дружина, яка встигла уславитися чорною вдовою. Проте барон вмирає, і це лише початок серії майбутніх вбивств. Під підозрою всі спадкоємці – і навіть сам Платон… Вигнанець змушений розплутати клубок смертей та дізнатися, хто винен у злочині. Щоб не лише запобігти новим злочинам, а й врятувати себе.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka