«Втрачений символ» Ден Браун

«Втрачений символ» Ден БраунНазва: Втрачений символ
Письменник: Ден Браун
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Детективи, Жахи і Містика, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Втрачений символ» Ден Браун

У пекельно затишному Вашинґтоні, серці політичної сцени Америки, спливуть великі таємниці, які тільки чекають, щоб бути розкритими. Роберта Ленґдона, видатного символознавця з Гарварду, запрошують на лекцію у Капітолій. Але замість звичайних дотримань, він знаходить таємничі символи, витатуйовані на відрізаній руці свого наставника, масона Пітера Соломона.

Так починається захоплююча подорож Роберта Ленґдона у світ масонських таємниць і загадок. Поки він розгадує символи, кожен крок веде його все глибше до суспільної кризи, де переплетені історія, релігія, та наука руйнують стандартні уявлення про світ. У краєвиді неймовірного інтригування та небезпеки Ленґдон змушений змінити свій погляд на все, що він колись вважав за визнану правду.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Втрачений символ» Ден Браун онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka