«Ворони» Меггі Стівотер

«Ворони» Меггі Стівотер Назва: Ворони
Письменник: Меггі Стівотер
Рік: 2023
Видавництво: Nebo BookLab Publishing
Жанр: Фентезі, Книги для підлітків, Любовна фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Ворони» Меггі Стівотер

У захопливій книзі “Ворони” Меггі Стівотер кожен рік Блу Сарджент стикається з таємничим світом, де вона слідкує за душами тих, хто зазначений на смерть. Однак цього року все змінюється, коли з мраку з’являється Ґензі, хлопчик з місцевої академії Аґліонбі. Його привабливість та таємниця ведуть Блу в небезпечний світ “ворінь” – хлопців із Аґліонбі, які володіють не тільки багатством та привабливістю, але й темними секретами.

Блу завжди уникатиме ворон, оскільки її попереджували про їхню небезпеку. Але серце не вміє слухати розум, і її пристрасть до Ґензі приводить її в середину цього загадкового і небезпечного світу. Попереджена, що її кохання призведе до трагічних наслідків, Блу знаходить себе замешаною в інтригах, де любов, смерть і магія переплітаються в неочікуваний сплетінь.

“Ворони” — це захоплива історія про кохання, владу і таємниці, де вирішальні вибори Блу можуть визначити не лише її власне майбутнє, але і долю тих, кого вона полюбить.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ворони» Меггі Стівотер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka